Sensitive Imago 530

Je to „zajtrajšok medicíny“, tvrdia lekári, ktorí pracujú s prístrojom Sensitiv Imago .

Často chodia ľudia po lekároch a vyšetreniach, aby sa dozvedeli príčinu svojich ťažkostí a tiež spôsob ako sa ťažkostí zbaviť. Nikto nie je lepšie informovaný o našom zdravotnom stave z úrovne tela ako náš vlastný mozog. On zaznamenáva už najmenšie odchýlky v našom organizme. Tieto informácie mozgu sa dajú prospešne využiť pre organizmus človeka pomocou diagnostického programu IMAGO.

Počítačová diagnostika a liečba IMAGO využíva frekvenčnú diagnostiku, ktorá pracuje na základe virtuálneho skenovania organizmu. Samotné skenovanie zdravotného stavu celého organizmu trvá približne 5- 10 minút. Klient je spojený s počítačom cez sluchový aparát, obraz na monitore sa mení, ako by sme listovali atlasom ľudského tela. Jednotlivé orgány možno dokonca virtuálne rozrezať a pozrieť sa detailne do ich vnútra, ba až do vnútra samotnej bunky. Diagnostický program umožňuje sledovať príčinu i následok ochorení a navyše odhaľuje súvislosti medzi jednotlivými ochoreniami.

Použitie diagnostického systému IMAGO umožňuje podstatne skrátiť čas predbežnej diagnostiky, zredukovať povinné konzultácie a vyšetrenia. Presnosť počítačové diagnostiky udáva výrobca 96%. IMAGO dokáže uvoľniť zablokované informačné cesty do mozgu a nastaviť v organizme proces samoliečby, stimulovať bunky k regenerácii a obnove. Sensitiv Imago umožňuje nájsť príčinu ochorenia, identifikovať destabilizáciu mikrobiologických biocenóz, identifikovať prítomnosť toxických látok v tele, stanoviť ťažké kovy prítomné v organizme, pH, alergény a mnoho ďalších parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre naturopatov a lekárov. Každý vie, ako je dôležité mať organizmus v rovnováhe, či už ste dieťa, dospelý a alebo starší človek … Sensitiv Imago 530 vám pomôže vytvoriť osobný výživový plán so zoznamom potravín vhodných a naopak neprijateľných pre váš organizmus. Otestovať čo je vhodné pre Váš organizmus v aktuálnom stave a čo naopak zaťažuje organizmus a regeneráciu a reakciu buniek. Klient si môže otestovať v podstate všetko čo sa zmestí na testovaciu misku.

Technológia umožňuje plne preskúmať všetkých klientov od 5 rokov, vyšetrenie je plne neinvazívne a úplne bezbolestné.

Sú však kontraindikácie pri ktorých nie je možné použiť Imago: epilepsia

Viac o priebehu diagnostiky IMAGO…

BEMER – stimulácia mikrocirkulácie

Už po dvojminútovej BEMER terapii je spozorovateľné výrazné zlepšenie krvnej cirkulácie. Denne len 2 x 8 minút bez vedľajších účinkov! 74% krvného obehu prebieha v najmenších cievach. V rámci tejto tzv. „mikrocirkulácie“ prepravujú krv arterioly, kapiláry a venuly. Ich prirodzená rytmická zmena prierezu (vazomócia) reguluje prerozdelenie krvi v celej gigantickej oblasti kapilárnej siete. U zdravého človeka prebehne vazomócia asi 3-krát za minútu, u chorých a pri oslabenom organizme iba 1-krát za 10 minút. Tento veľmi nízky (spomalený) rytmus sa potom dá stimulovať a normalizovať „mikrocievným pacemakerom“ – BEMER.

viac o BEMER

Originálny terapeutický prístroj GOU GONG®

Originálny Terapeutický prístroj GOU GONG® je novodobý terapeutický prístroj, ktorý vynašla skupina vedcov a lekárov vo výskumnom inštitúte v Chongging v Číne.

Kľúčovým prvkom prístroja GOU GONG® je patentovaná minerálna platňa, pokrytá 33 minerálmi. Po nahriatí na približne 280 stupňov Celzia (asi 10 minút), produkuje jedinečné biospektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže prijať ľudské telo (bunky). Spektrum elektromagnetických vĺn, produkovaných TDP lampou je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek. Tým sa v organizme vytvára prirodzená rovnováha.

Účinky:

1.) Pozitívne pôsobí na viac ako 100 ochorení.
2.) Úľava od bolestí.
3.) Protizápalové účinky pri akútnych, ale najmä chronických ochoreniach.
4.) Pôsobí na psychiku – ukľudňuje, podporuje zdravý spánok.
5.) Zvyšuje obranyschopnosť organizmu.
6.) Odstraňuje únavu, stres, napätie.
7.) Čistí organizmus od toxických látok a prekyslenia.
8.) Spúšťa v tele samoliečiace procesy.
9.) Zvyšuje množstvo energie v organizme.
10) Spomaľuje proces starnutia organizmu.

viac o GOU GONG

Skenar

Skenar je malý prístroj so zabudovaným minipočí­tačom. Svojim tvarom pripomí­na diaľkový ovládač televízora.
SamoKontrolujúci Energo-Neuro-Adaptí­vny Regulátor
Základom je metóda biostimulácie bunky, ktorej účinky sú univerzálne a dokážu výrazne zlepšiť zdravotný stav, odstrániť stres, depresiu, vyhladiť vrásky. Dotykom s povrchom tela vysiela elektrický signál k unaveným až zničeným bunkám. Meria elektropotenciál buniek, vyhodnotí ho a vysiela spätný regulačný signál do mozgu. Po odovzdaní­ informácie do mozgu nastáva samozdravovný­ proces. Pacient zač­ne mať pocit ľahkosti, zmiznú bolesti a uvoľnia sa bloky v celom tele.
Použí­vanie SKENARU pomáha pri odstraňovaní­ chronických zápalových procesov a úspešne ho možno aplikovať v akomkoľvek štádiu ochorenia.
Odporúča sa u chorôb neurologických, vegetatí­vnej nervovej sústavy, kostno-svalového, srdcovo-cievneho, dýchacieho až tráviaceho systému, pri gynekologických až stomatologických ochoreniach.
Tento malý prí­stroj a jeho impulzy môžu človeka radikálnym spôsobom zbaviť dlhodobých problémov a v mnohých prí­padoch dokonca dokážu predí­sť aj operácii.

viac o SKENAR terapii

Plazmový generátor RPZ 14 

O plazmovom generátore sa dočítate viac tu:   Plazmový generátor RPZ 14 

BioFreq Alpha

BioFreq Alpha je jedinečný frekvenčný generátor, ktorý umožňuje pomocou PC aplikácie nastaviť a následne generovať presné frekvencie v rozsahu 0,01Hz – 1MHz v krokoch po 0.01 Hz, s možnosťou zmeny tvaru výstupnej frekvenčnej vlny (sínus, trojuholník alebo pravouhlý signál).

Generátor pracuje v dvoch režimoch:

  1. Frekvenčné striedanie
  2. Frekvenčný posuv

Výstupné napätie: nastaviteľné v rozsahu od 4.5V až do 15V. Takýmto spôsobom je možné prevádzať zapping a teda ovplyvniť existenciu mikroorganizmov v našom tele. Podobnými zariadeniami sú SUPER RAVO ZAPPER a PLASMOVÝ GENERATOR.

UPOZORNENIE: Výrobok BIOFREQ je frekvenčný generátor a nie je to zdravotnícke zariadenie.

Princíp pôsobenia tzv. frekvenčnou terapiou vám tu bohužiaľ z dôvodu legislatívy EÚ nemôžeme dopodrobna vysvetliť. Odporúčame vám prečítať knihy Dr.Huldy Regehr Clarkovej(najmä knihu „Revolúcia v liečení chorôb„) a knihu Barryho Lynes („Liečba rakoviny ktorá fungovala!„). Princíp pôsobenia frekvenčných generátorov na živé organizmy opísal a praktizoval ako prvý srbský génius Nikola Tesla.

V životopise Nikolu Teslu je uvedené: Nervózny a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovať s liečivými vlastnosťami svojich oscilátorov a čoskoro začali presakovať správy o pozoruhodných účinkoch týchto prístrojov. Tieto vysokofrekvenčné „posilňovače vitality“ vyžarovali univerzálne liečivé prvky, ktoré – keď sa správne aplikovali – pomáhali telu „striasť všetky choroby“ vyhlásil MUDr. F.Finch Strong. „K výsledným účinkom patrí zvýšenie sily, apetítu a váhy, navodenie prirodzeného spánku a odstránenie škodlivín z tela.
Tesla veril, že elektrina je najlepším liekom. „Moje vysoké frekvencie,“ hovorieval Tesla „majú antibakteriálne a silne liečebné účinky“. Každý deň sa vo svojej laboratóriu vyzliekol, stúpol si na svoje prístroje a zapol prívod el. prúdu.
Elektrina sa stala novým všeliekom. Napriek tomu Tesla tento pre seba okrajový výskum opúšťa a na jeho miesto nastupuje nový génius, ktorý doviedol liečenie chorôb pomocou elektriny k dokonalosti.

Tým človekom bol Dr. Royal Raymond Rife. Jeho príbeh si môžete prečítať v sekcii „Výskum“ na stránke https://zappertechnology.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=26. Po dlhej dobe, kedy bola obrovská snaha o úplne „zabudnutie“ týchto terapií prichádza americký novinár Barry Lynes s knihou „Liečba rakoviny, ktorá fungovala“ kde odhalil verejnosti pravdu o pánovi Dr. RRRife

Takmer v tej istej dobe vyšla prvá kniha Dr.Huldy Regehr Clarkovej. Pani Clarková nechcela byť s akýmkoľvek svetovým výrobcom zapper spájaná. V prípade Z-technology s.r.o. urobila jedinú výnimku. To svedčí o celkom unikátnych vlastnostiach prístrojov Z-technology

Príklad účinku frekvenčnej terapie

KANGEN VODA (vodíková alkalická, ionizovaná a štruktúrovaná voda)

Kangen voda obsahuje veľké množstvo antioxidantov a má silné detoxikačné účinky. Veľmi dobre hydratuje, je alkalická a čistí telo od škodlivých voľných radikálov a toxínov.

Kangen vodu vyrába japonský prístroj, ktorý sa zapája priamo na vodovodnú batériu. Voda je najprv filtrovaná a zbavená chlóru, ťažkých kovov a olova. Zároveň sa v nej uchovávajú všetky cenné minerály pre naše telo. Následne sa voda ionizuje, čím mení svoju molekulárnu štruktúru, zvyšuje svoje pH a získava množstvo antioxidantov.

Ľudia, ktorí pijú Kangen vodu, už o niekoľko dní pociťujú prílev energie, pretože krv sa čistí a dostáva veľké množstvo kyslíka, ktorý je potrebný pre naše bunky. Rovnako sa neutralizuje prekyslenie organizmu.

Svetoznámy MUDr. Shinya odporúča piť alkalickú vodu Kangen, lebo dokáže v priebehu troch mesiacov vyčistiť hrubé črevo. Je vedecky dokázané, že rakovinové bunky nedokážu prežiť v alkalickom prostredí!


Odporúča sa pri:

– únave a nedostatku energie
– bolesti hlavy, kĺbov a svalov
– problémoch s krvným tlakom
– zažívacích problémoch
– alergiách
– cukrovke
– kožných problémoch – ekzémy, psoriáza atď.

Názov pochádza z japonského slova „Kangen“, čo znamená „návrat k pôvodu.“

Vedeli ste, že:

Ak vypijete pohár nealko nápoja, ktorý je veľmi kyslý, musíte vypiť 32 pohárov Kangen vody, aby ste neutralizovali prekyslenie organizmu.

viac o KANGEN vode